Warrior Challenge Arena
Go Back
Which event are you here for?
Today
10:00 AM
to
2:30 PM
B and W Electric
Tomorrow
11:00 AM
to
12:30 PM
Laramie Vanheesch
Monday, April 1
11:00 AM
to
12:30 PM
Mountain Sage Community School
Tuesday, April 2
10:15 AM
to
11:45 AM
Tracy Vidmar
Saturday, April 6
10:00 AM
to
11:30 AM
Julia Mansfield
11:00 AM
to
1:30 PM
Bennett Poppleton
12:30 PM
to
2:30 PM
Evan Rupprecht
2:00 PM
to
3:30 PM
Brayden Schaub
3:30 PM
to
5:00 PM
Eliana Jones
4:30 PM
to
6:00 PM
Leilah Ashmann
Sunday, April 7
11:00 AM
to
1:00 PM
Harsh Dhillon
12:30 PM
to
2:00 PM
Teagan Cronin
1:30 PM
to
3:30 PM
Elijah Linn
3:00 PM
to
5:00 PM
Stephanie Rice
Wednesday, April 10
10:15 AM
to
11:45 AM
Vantage Point High School
Saturday, April 13
9:30 AM
to
11:30 AM
Barrett Koerner
11:00 AM
to
12:30 PM
Sarah Peterson
12:00 PM
to
2:00 PM
Cecily Gaalaas
1:30 PM
to
3:30 PM
Nicholas and Matthew Kolcheva
3:00 PM
to
4:30 PM
Dora Michniok
4:00 PM
to
5:30 PM
Keely Ryan
5:30 PM
to
7:00 PM
Bode Lentsch
Sunday, April 14
11:30 AM
to
1:30 PM
Carter Maxfield
2:00 PM
to
3:30 PM
Brooke Smith
Saturday, April 20
12:00 PM
to
1:30 PM
Kelsey Parker
1:00 PM
to
2:30 PM
Megan Parker
2:00 PM
to
4:00 PM
Amethyst Van Loucks
3:30 PM
to
5:30 PM
Leslie Wagstaff
Sunday, April 21
10:00 AM
to
11:30 AM
Stacy Parker
11:00 AM
to
1:30 PM
Everett Unger
1:00 PM
to
2:30 PM
Angie Walcher
Saturday, April 27
11:00 AM
to
12:30 PM
Ellen Zhao
3:30 PM
to
5:30 PM
Christie Pham
Sunday, April 28
12:00 PM
to
1:30 PM
Paisley Jacobs
1:30 PM
to
3:30 PM
Julian Stein
Tuesday, April 30
12:00 AM
to
12:45 PM
Davita
Saturday, May 4
10:00 AM
to
11:30 AM
Kimberly Massale
11:00 AM
to
12:30 PM
Annette Boyle
Wednesday, May 8
2:30 PM
to
4:00 PM
Pilgrim’s Case Ready
Friday, May 10
10:00 AM
to
12:00 PM
Kipp Middle School
Saturday, May 11
11:00 AM
to
1:00 PM
Emily Inskeep
Saturday, May 18
12:00 PM
to
2:00 PM
Delila Knewtson
Monday, May 20
10:30 AM
to
12:00 PM
Meadowlark Elementary
Tuesday, May 21
1:00 PM
to
4:00 PM
MacLean Power Team Building
Thursday, May 23
10:15 AM
to
12:15 PM
Woodrow Wilson Academy
Wednesday, June 5
10:15 AM
to
11:45 AM
Young People’s Landing
Wednesday, June 12
1:30 PM
to
3:00 PM
Creative Minds
Tuesday, June 18
10:15 AM
to
11:45 AM
City and County of Broomfield
Wednesday, June 19
10:15 AM
to
11:45 AM
Louisville - Summer Day Camp
Thursday, June 20
10:00 AM
to
11:45 AM
YMCA - Denver
12:00 PM
to
1:30 PM
YMCA - Denver
1:30 PM
to
3:00 PM
City and County of Broomfield
Friday, June 21
10:00 AM
to
11:30 AM
Sonshine Center
11:45 AM
to
1:15 PM
City and County of Broomfield
Thursday, June 27
3:00 PM
to
4:30 PM
Jamathan Ingram-lyle
Tuesday, July 2
10:15 AM
City of Northglenn
Monday, July 8
12:30 PM
to
2:00 PM
Red Rocks Community College
Wednesday, July 10
12:00 AM
to
11:45 AM
Saddle Rock ATA
Thursday, July 11
12:00 PM
to
2:00 PM
City and County of Broomfield - Camp Explorer
Monday, July 15
1:00 PM
to
2:30 PM
Aspen View Academy
Tuesday, July 16
1:30 PM
to
3:00 PM
Scholars Unlimited
8:00 PM
to
9:30 PM
Alpha Phi
Monday, July 22
10:00 AM
to
11:30 AM
Primrose School at Candelas
Tuesday, July 23
10:15 AM
to
11:45 AM
Town of Erie
Wednesday, July 24
10:15 AM
to
12:15 PM
Wheatridge Recreation
Thursday, July 25
10:15 AM
to
11:15 AM
Enterprise Holdings
12:30 PM
to
2:00 PM
Reclamation Church
Friday, July 26
10:30 AM
to
12:00 PM
Ken Caryl Rec
Monday, July 29
10:15 AM
to
11:45 AM
Commerce City Recreation Center
1:30 PM
to
3:00 PM
Primrose Longmont
Tuesday, July 30
12:00 PM
to
1:30 PM
Ken Caryl Recreation
1:30 PM
to
3:00 PM
Primrose Longmont
Wednesday, July 31
10:15 AM
to
11:15 AM
Red Rocks Community College
12:00 PM
to
1:30 PM
Ken Caryl Recreation
Thursday, August 15
10:15 AM
to
11:45 AM
Primrose School Of Westwoods
Saturday, August 17
10:00 AM
to
11:30 AM
Lauren Ramnarine