Warrior Challenge Arena
Go Back
Which event are you here for?
Tomorrow
10:00 AM
to
11:30 AM
Lucas Massale
11:00 AM
to
12:30 PM
Annette Boyle
Sunday, May 5
11:00 AM
to
1:00 PM
Grey Tucker
12:30 PM
to
2:30 PM
Quinn Reed
2:00 PM
to
4:00 PM
Wyatt Swanson
Wednesday, May 8
2:30 PM
to
4:00 PM
Pilgrim’s Case Ready
Friday, May 10
10:00 AM
to
12:00 PM
Kipp Middle School
Saturday, May 11
11:00 AM
to
1:00 PM
Emily Inskeep
12:30 PM
to
2:30 PM
Banks Tiley
Tuesday, May 14
12:30 PM
to
2:30 PM
Saturday, May 18
12:00 PM
to
2:00 PM
Delila Knewtson
1:00 PM
to
2:30 PM
Keaton Utz
2:00 PM
to
3:30 PM
Zain Yadav
Sunday, May 19
12:00 PM
to
2:00 PM
Sarah Becker
3:00 PM
to
5:00 PM
Levi Maxey
Monday, May 20
10:30 AM
to
12:00 PM
Meadowlark Elementary
Tuesday, May 21
1:00 PM
to
4:00 PM
MacLean Power Team Building
Wednesday, May 22
6:00 PM
to
8:30 PM
Angel's Family
Thursday, May 23
10:15 AM
to
12:15 PM
Woodrow Wilson Academy
Saturday, June 1
10:30 AM
to
12:00 PM
Daisy Stone
11:30 AM
to
1:00 PM
Ryan Fitzsimmons
1:00 PM
to
3:00 PM
Tertia Bongo
3:00 PM
to
4:30 PM
Rhett Anderson
4:00 PM
to
5:30 PM
Abigail Berger
Sunday, June 2
11:00 AM
to
12:30 PM
Aksel & Archer Dabit
Tuesday, June 4
10:15 AM
to
11:45 AM
Halcyon School
Wednesday, June 5
10:15 AM
to
11:45 AM
Young People’s Landing
Saturday, June 8
11:00 AM
to
12:30 PM
Nora Palmer
Sunday, June 9
1:00 PM
to
2:30 PM
Kari Horst
Wednesday, June 12
1:30 PM
to
3:00 PM
Creative Minds
Thursday, June 13
10:15 AM
to
11:45 AM
A Child’s Touch
Saturday, June 15
2:00 PM
to
4:00 PM
Kayla Fausset
Tuesday, June 18
10:15 AM
to
11:45 AM
City and County of Broomfield
Wednesday, June 19
10:15 AM
to
11:45 AM
Louisville - Summer Day Camp
Thursday, June 20
10:00 AM
to
11:45 AM
YMCA - Denver
12:00 PM
to
1:30 PM
YMCA - Denver
1:30 PM
to
3:00 PM
City and County of Broomfield
Friday, June 21
10:00 AM
to
11:30 AM
Sonshine Center
11:45 AM
to
1:15 PM
City and County of Broomfield
Sunday, June 23
1:00 PM
to
3:00 PM
Joey Malin
Thursday, June 27
3:00 PM
to
4:30 PM
Jamathan Ingram-lyle
Tuesday, July 2
10:15 AM
City of Northglenn
Wednesday, July 3
10:15 AM
to
11:45 AM
Camp ECO
Monday, July 8
12:30 PM
to
2:00 PM
Red Rocks Community College
Tuesday, July 9
10:15 AM
to
11:45 AM
Flagstaff Academy
Wednesday, July 10
1:30 PM
to
3:00 PM
Roxborough Roxstars
12:00 AM
to
11:45 AM
Saddle Rock ATA
Thursday, July 11
12:00 PM
to
2:00 PM
City and County of Broomfield - Camp Explorer
Monday, July 15
11:45 AM
to
1:15 PM
AlphaBEST
1:00 PM
to
2:30 PM
Aspen View Academy
Tuesday, July 16
1:30 PM
to
3:00 PM
Scholars Unlimited
8:00 PM
to
9:30 PM
Alpha Phi
Monday, July 22
10:00 AM
to
11:30 AM
Primrose School at Candelas
Tuesday, July 23
10:15 AM
to
11:45 AM
Town of Erie
Wednesday, July 24
10:15 AM
to
12:15 PM
Wheatridge Recreation
Thursday, July 25
10:15 AM
to
11:15 AM
Enterprise Holdings
12:30 PM
to
2:00 PM
Reclamation Church
Friday, July 26
10:30 AM
to
12:00 PM
Ken Caryl Rec
Monday, July 29
10:15 AM
to
11:45 AM
Commerce City Recreation Center
1:30 PM
to
3:00 PM
Primrose Longmont
Tuesday, July 30
12:00 PM
to
1:30 PM
Ken Caryl Recreation
1:30 PM
to
3:00 PM
Primrose Longmont
Wednesday, July 31
10:15 AM
to
11:15 AM
Red Rocks Community College
12:00 PM
to
1:30 PM
Ken Caryl Recreation
Sunday, August 4
1:30 PM
to
3:30 PM
Claire Kaffine
Thursday, August 15
10:15 AM
to
11:45 AM
Primrose School Of Westwoods
Saturday, August 17
10:00 AM
to
11:30 AM
Lauren Ramnarine